KURUMSAL
Firmamızın Geçmişini Daha Önce İncelediniz mi ?

Firmamızın Geçmişini Daha Önce İncelediniz mi ?

Çamoğlu Un Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kurucuları Mustafa ÇAMOĞLU ve Kardeşleri 2001 yılında Çamoğlu un fabrikasını kurdular. Fabrikamızın üretim kapasitesi günlük 200 tondur.2009 yılında yatırım yapmaya karar veren kardeşler 500 BAŞ’lık BÜYÜKBAŞ Besi Çiftliğini kurdular.2009 yılında tekrardan KAYSERİ DÜVENÖNÜ merkezde(LACASA HOTEL) 50 ODALI 100 KİŞİ KAPASİTELİ OLARAK DEVAM EDİYOR TURİZM İŞLETMELERİ.KALKAY TURİZM İNŞ OTO TİC. LTD.ŞTİ ÇATISI ALTINDA Otomobil alım satım ve Emlak SEKTÖRÜNDE’de FAALİYET GÖSTERMEKTERDİRLER.

Vizyonumuz 
 Fabrikamız, yöneticiler ve çalışanlarımız ile kalite ve güven çerçevesinde, kalite,lezzet,memnuniyet çıtasını yükseltmek ve en iyi hale getirmektir. Bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesine büyük önem verilmektedir. Sürekli olarak teknoloji takibatı, araştırma ve eleman eğitimi ile verimlilik ve kaliteyi artırmak için emek harcanmaktadır. Çamoğlu Un, girişimci, müşteri odaklı yaklaşımıyla gıda sektöründe büyük bir öncü olmayı hedeflemektedir.

 Misyonumuz 
  Gıda sektöründeki uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimini birleştiren ÇAMOĞLU UN FABRİKASI’nın  misyonu ; özgün hizmet anlayışı güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarına birebir cevap  veren çözümler geliştirmek. Sadece satış değil, satıştan sonra ki müşteri memnuniyetidir.

Menu